Оригиналниот CLAA062LA01CW 6.2 инчен 6.2 инчен екран е компатибилен со Џон боја LCD екран
Новак - 25 %

Оригиналниот CLAA062LA01CW 6.2 инчен 6.2 инчен екран е компатибилен со Џон боја LCD екран

Достапно за нарачка
DEN 1440.00
DEN 1080.00
Достапност:


добредојдовте на нашата продавница ,имаат добар шопинг.

За производот

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Боја Класификација:
Екранот на допир 4Pins средно штекер екран на допир 4Pins 4pins LC

Избор на клиент