За Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 J5 J7 Година J3 2015 G530 S5 4 S6 S7 S8 Случај 360 Јасно Силикони Случаи TPU Полно тело Покрие Заштита
Новак - 20 %

За Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 J5 J7 Година J3 2015 G530 S5 4 S6 S7 S8 Случај 360 Јасно Силикони Случаи TPU Полно тело

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 J5 J7 2016 Година J3 2015 G530 S5 4 S6 S7 S8 Случај 360 Јасно Силикони Случаи TPU Полно тело Покрие Заштита

За производот

Материјал:
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија,Galaxy Серија,Galaxy Серија,Галакси Гранд,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Галакси J Серија,I9500 Galaxy S IV,Галакси S5,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7,Галакси S7 Работ,Galaxy Grand
Големина:
for Samsun Sumsung Samsug Galaxi Gelaksi coque capa carcasa Cove ajax
Место на Потекло:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa
Број На Модел На:
За Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 J5 J7 2016 Година J3 2015 G530 S5,estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
is_customized:
For Samsung Galaxy A3 A5 A7 2017 J5 J7 2016 J3 2015 G530 S5,For S7 S8 Case 360 Clear Silicone Cases TPU Full body Cover Protect
Карактеристики:
За Samsung A300 2015 година за Samsun Sumsung Samsug Galaxi Gelaksi
Најчестиот Вид:
За Samsung случај мобилен торба 2017 J5 J7 2016 Година J3 2015 coque телефон
Водоотпорен:
За Samsung торба ајакс случај G530 S5 4 S6 S7 S8 Случај 360 defender carcaso
Димензии:
За A300 2015 торба capinha телефон Јасно Силикони Случаи TPU мобилен
Инсталација:
За A300 2015 покрие додаток телефон со Полно тело Покрие Заштита capinha
дизајн:
Геометриски,Мат,Симпатична
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент