Одговара на Оригиналот пандора Хривнија Сребро 925 Оригиналната боја на Емајлот Шарм Монистра со Bule CZ DIY Накит Одлуки за жените Подароци
Новак - 18 %

Одговара на Оригиналот пандора Хривнија Сребро 925 Оригиналната боја на Емајлот Шарм Монистра со Bule CZ DIY Накит Одлуки

Достапно за нарачка
DEN 333.12
DEN 273.00
Достапност:


100% 925 Фунта Сребро,Ако Не ,100% Целосна Наплата!
Купи Три или Повеќе,Ако Треба Подарок Кутија,Можете Да се Напомене или Порака!

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
StrollGirl
Метали Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
about 2.7g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
StrollGirlP6064-P6130
дупка со големина:
околу 4.5 мм,Одговара Пандора Нараквица,Алки,pendant
Печат:
s925
Главниот Камен:
Кристал,Кубен Циркони
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Партија
празник подароци:
Божиќ,Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Роденден
Подарок за:
Мајка и Девојка,Сопруга,Ќерка
превозот:
Бесплатен превозот
Пакет:
Kraft хартиена кеса
Земја на потекло:
2017 Пролет,Кина
Употреба:
Сребро Монистра Изработка На Накит

Избор на клиент