3d лист везови цвет мрежа везови чипка ткаенина венчаница Tulle Здолниште Материјал ткаенини за крпеница
Новак - 8 %

3d лист везови цвет мрежа везови чипка ткаенина венчаница Tulle Здолниште Материјал ткаенини за крпеница

Достапно за нарачка
DEN 1007.52
DEN 927.00
Достапност:


Функција : Име на Производ : памучна ткаенина масти квартал пакет флорални,точка,цртан филм шема Материјал : 100% памук. Тенок, погоден за кукла е облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти. Бои : како слика се прикажува, Големина : 1piece= 150cm*1yard(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка),2 парчиња е 150*2yard ние не се случува да го намали надвор Ако сакате други потреби ве молиме контактирајте со лени pls.

За производот

Бренд Име:
ZHONGYIJIATIMELY
Техника:
Ткаени
Шема:
Извезена
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Стил:
Жакард
Велур Ткаенина Тип:
--
Тип:
--
Nonwoven Техника:
--
Плетени Тип:
--

Избор на клиент