Totoro mousepad 700x300x3mm подлога за глушец notbook компјутерски глушец подлога Професионални игри padmouse гејмер да лаптоп глувчето душеци
Новак - 20 %

Totoro mousepad 700x300x3mm подлога за глушец notbook компјутерски глушец подлога Професионални игри padmouse гејмер да лаптоп

Достапно за нарачка
DEN 695.52
DEN 556.00
Достапност:


Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот -
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса.
3. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
4. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок.
5. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.
6 Испорака Tiem -. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат.

За производот

Бренд Име:
ziasmul
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Големина 700x300x3mm
Големина:
L
Материјал:
Гума
Стил:
Популарната

Избор на клиент