Бесплатен превозот 10pcs 17 инчен 4:3 lcd екран LCD CCFL светилка за осветлување , CCFL осветлување tube,348MMx2.4mm, 17 инчен екран CCFL светлина
Новак - 5 %

Бесплатен превозот 10pcs 17 инчен 4:3 lcd екран LCD CCFL светилка за осветлување , CCFL осветлување tube,348MMx2.4mm, 17 инчен

Достапно за нарачка
DEN 614.40
DEN 584.00
Достапност:

Опис На Производот
Бесплатен превозот 10pcs 17 инчен 4 : 3 lcd екран LCD CCFL светилка за осветлување , CCFL осветлување tube,348 MM*2.4 mm, 17 инчен екран CCFL светлина
Тие се дел од за NEC и СМО итн бренд БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
време на испорака
Поштенски
Стандардна Нормална воздухопловната
7-22 дена
за САД, Австралија, Нов Зеланд, Канада
Бесплатен превозот
10-28 дена
да се велика БРИТАНИЈА, Јужна Африка Европската Јужна Америка
Брзина пост
3-7 дена бизнис
Pls потврди плаќање со мене пред купување
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1 Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2 се Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3 Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4 Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации & Контактирајте ме
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат !
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме да не't двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

За производот

Бренд Име:
UNIMASOW
Број На Модел На:
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Тип На Објект:
Други
Состојба:

Избор на клиент