2017 рачно изработени од Стакло се Меша Големина Овална Елф девојка Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување

2017 рачно изработени од Стакло се Меша Големина Овална Елф девојка Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant

Достапно за нарачка
DEN 132.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
Рачно Изработени Од Стакло Камео Cabochon
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
1810201
Бренд Име:
Aogue
Точка име :
Висок Квалитет на Стакло Cabochon Овална Рамен грб Камео Cabochon
Објектот Големина:
13x18mm 18x25mm 20x30mm 30x40mm
објектот пакување:
Види ја изберете
Тип На Објект:
Елф девојка
Објектот Форма:
овална
Објектот материјал:
кристално стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Професионални Кориснички услуги
користат за:
DIY Одговара Фото накит Шарм одлуки Pendant наоди Додатоци
is_customized:
Yes

Избор на клиент