3мм Sequins Ткаенина Мода Монистра Материјали За Фаза Фустан венчаница Перница Ткаенина Половина Метар LP001

3мм Sequins Ткаенина Мода Монистра Материјали За Фаза Фустан венчаница Перница Ткаенина Половина Метар LP001

Достапно за нарачка
DEN 470.40
Достапност:


Име на производ : 3мм Sequins Ткаенина Мода Монистра Материјали
Карактеристики : Tilda Памук Fabirc кожата-friendly 100% памук twill, ситни. Употреба : општи дебелина, мека,добар квалитет,погодна за летен маица,фустан,панталони, бебешка постелнина лист за шиење,деца bibs, детска облека,quilting,крпеница,tilda кукла за шиење и други проекти. Портретирани Како слика се прикажани Ткаенина Ширина : 120-125cm Пакет Содржина : 120cmx50cm ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1) намалување на рака (+-2cm грешка), 2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот. 3) како ќе се намали на ткаенини : Ако купувате 1 парче, ќе се намали половина метар (120cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња, ќе се намали еден метар (120cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња, ќе се намали еден метар и половина (120cm * 150cm) ќе се намали континуирано парче, ако цел повеќе од 1 парче Готовиот Производ Екранот

За производот

Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
125-135cm
Шема:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SHUAN SHUO
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Sequin рѓа
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Стил:
вез sequins
Материјал:
90%ПЕП
Функција:
Еко-Пријателски
Тежина:
100g
Големина:
125*50CM
Пакет Содржина:
1PCS ЗА
боја:
како се покаже слика
користат за:
Свадба фустани, багаж, фустани, фаза облека, cheongsam, decorativ
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Quilting Памук Ткаенини:
Yes

Избор на клиент