Случај За Леново Атмосфера K5 Флип Картичка стојат носителот кожа Матирано телефон Покритие За Леново K5 A6020 Леново K5 Плус kimTHmall
Новак - 35 %

Случај За Леново Атмосфера K5 Флип Картичка стојат носителот кожа Матирано телефон Покритие За Леново K5 A6020 Леново K5 Плус

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 312.00
Достапност:


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Леново Атмосфера K5 Флип Картичка стојат носителот кожа Матирано телефон Покрие funda coque За Леново K5 A6020 Леново K5 Плус
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Леново Атмосфера K5/ A6020/ K5 Плус [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа Матирано мека дизајн [Боја] : 8 бои Како Сликата Прикажани ве Молиме да Забележите Почитувани купувачи : Ако изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" шпедиција, кога ние брод на парцела за вас , само во Кина можете да ја проверите на следење на информации , ако по парцела е надвор од Кина, не можете да го проверите следење на информации , но, ве молам не грижете се, тоа , вие може да го добиете вашиот парцела . значи, ако сакате да следење на информации и може да биде брз примени парцела pls изберете "Aliexpress стандард за испорака" ви благодариме!

За производот

Материјал:
За Леново K5, За Леново K5 Плус
Карактеристики:
Прекривачот Картичка стојат носителот кожа Матирано телефон Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Мат
Големина:
For Lenovo Vibe K5/K5 Plus 5.0 inch
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Леново
Функција:
Флип стојат носителот beautyful Тока со магнет се држиме функција
Материјал:
Висок квалитет на СТП Кожа Матирано шарени loverly девојка Мека Обвивка
Функција:
Картичка Стојат носител на Целосна Заштитен дизајн

Избор на клиент