1.6 М Стаклена Тегла Романтична Топол Сон Кои Сакаат Шише Самовила String Светлина Батерија Управувана Партијата Божиќ Кластер Светлина Декорација
Новак - 40 %

1.6 М Стаклена Тегла Романтична Топол Сон Кои Сакаат Шише Самовила String Светлина Батерија Управувана Партијата Божиќ Кластер

Достапно за нарачка
DEN 939.84
DEN 564.00
Достапност:


Материјал : Пластични+Метал
Објектот Големина : String светлина должина : 160cm
Сијалица quntity : 10 Led
Пакет Содржина : 1pcs/многу
Забелешка : Батеријата не е вклучена.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

боја:
Топла Боја
Големина:
160mm
Обликот Стил:
Кои Сакаат Шише
Блескав Време:
батеријата работеше
Бренд Име:
GuHui
Број На Модел На:
ДС-002
Повод:
Партијата Назад На Училиште,Куќа Се Движат
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај

Избор на клиент