10PCS М4 Knurling Станот голема Глава Knurled Палецот Завртка Рака ги Заостри Компјутер Завртки јаглероден челик со znic

10PCS М4 Knurling Станот голема Глава Knurled Палецот Завртка Рака ги Заостри Компјутер Завртки јаглероден челик со znic

Достапно за нарачка
DEN 114.72
Достапност:


За производот

Димензии:
М4*8 mm, М4*10 mm, М4*12 mm, М4*16 mm, М4*20 мм, М4*25 мм, М4*30 mm, М4*35 mm, М4*40 mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
палец завртка
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
transkoot
is_customized:
Yes

Избор на клиент