2017 Нови Пристигнување гроздобер жена ѓердан ѓердан трговија на Големо Мода Накит еленски pendant ѓердан за жените collares mujer kolye
Новак - 47 %

2017 Нови Пристигнување гроздобер жена ѓердан ѓердан трговија на Големо Мода Накит еленски pendant ѓердан за жените collares

Достапно за нарачка
DEN 186.72
DEN 99.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Црно Дрво, Браун Дрво, Зелено Дрво
Број На Модел На:
Никој
Бренд Име:
Coostuff
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
проверете подолу
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
no
Функција:
no
Бесплатен превозот :
Yes
Трговија на големо:
Yes
Рачно изработени:
Yes
божиќ подароци:
Yes

Избор на клиент