Бесплатен Превозот Замена проектор ТВ Гола сијалица BP96-00271C За HLM4365WX, HLM437WX, HLM5065WX, HLM507WX,HLN4365W1X Проектор
Новак - 12 %

Бесплатен Превозот Замена проектор ТВ Гола сијалица BP96-00271C За HLM4365WX, HLM437WX, HLM5065WX, HLM507WX,HLN4365W1X Проектор

Достапно за нарачка
DEN 1440.00
DEN 1267.00
Достапност:


Бесплатен Превозот Замена проектор ТВ Гола сијалица BP96-00271 C За HLM4365 WX, HLM437 WX, HLM5065 WX, HLM507 WX,HLN4365 W1 X Проектор
Производ Вовед
Articel N r. : BP96-00271 C
За Модел : HLM4365 WX, HLM437 WX, HLM5065 WX, HLM507 WX, HLN4365 W1 X, HLN4365 WX, HLN437 W1 X
Светилка живот : 2000 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 90days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 90days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Врати 1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. 2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.

За производот

Број На Модел На:
HLN4365WX, HLN437W1X
Бренд Име:
bipu

Избор на клиент