CAMDOE DANLEN 2017 Мода Pendant Кристално Зголеми Бисери Ѓердан Класичен Природен Камен Макси Жените Долго Шарм Ѓердан & Приврзоци
Новак - 5 %

CAMDOE DANLEN 2017 Мода Pendant Кристално Зголеми Бисери Ѓердан Класичен Природен Камен Макси Жените Долго Шарм Ѓердан & Приврзоци

Достапно за нарачка
DEN 364.32
DEN 346.00
Достапност:


Материјал : Природен камен
Хривнија Должина: Околу 45СМ-48 CM
тежина: 50g
Опис :
1. Обезбеди Природен Камен Ѓердан, Нараквица, Anklet, Earring,Буда Монистра,Custom
2. Добра Вест!! О rder >=$150,бесплатен превозот од DHL
3. 10pcs≥10% попуст,50pcs≥20% попуст,100pcs≥25%попуст
Превозот : 1.ако цел износ под од $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Слободно(Бавно, бавно, без следење на информации, генерално 30-60 дена да пристигне) 2.Ако вашата цел износ повеќе $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно(Брзина, генерално, имаат следење на информации, препорачливо е купувачите да го изберат. За 15-45 дена да пристигне) 3.Ако ви треба добра под итно,ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-8days,EMS треба да се земе 5-15 дена.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CAMDOE DANLEN
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
ѓердан
Функција:
Никој
Материјал:
Кристал/Природен камен
Должина:
45CM-48CM
Боја:
Зголеми/Зелена
Стил:
накит ѓердан

Избор на клиент