2017 Топла Продажба Frameless Лили Слика На Ѕид Маслото печатени Цвеќиња Дома Декор Цртање Уникатни Подароци
Новак - 48 %

2017 Топла Продажба Frameless Лили Слика На Ѕид Маслото печатени Цвеќиња Дома Декор Цртање Уникатни Подароци

Достапно за нарачка
DEN 575.04
DEN 299.00
Достапност:


Напомена :
Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам
Тип : Оваа ставка е отпечатена на платно,а Не рачно насликана.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене.
Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.можете да примате наплата во рок од 15 дена
пакет :
За фабрика:

За производот

Големина (Инчен):
8x10, 12x14, 16x20, 20x24, 24x30, 28x34
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
RELIABLI УМЕТНОСТ
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
064#U3
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Цвет
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Употреба:
дома, бар,ресторан ,хотел ѕид декорација
Големина:
Customed Accepted
Обликот:
правоаголник

Избор на клиент