30 компјутери Цинк Легура Мушка DIY Европската голема дупка метал конектор Монистра се Вклопува Шарм Нараквици Ѓердани Приврзоци одлуки js1376
Новак - 30 %

30 компјутери Цинк Легура Мушка DIY Европската голема дупка метал конектор Монистра се Вклопува Шарм Нараквици Ѓердани Приврзоци

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 201.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note :
Материјал : цинк легура
Боја : Тибетската сребро.
Потекло : Кина
Големина : Види производ слики
Таму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
YEPENGFEI
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch

Избор на клиент