Клима уред R404 R134A R22 Ладилни Висок Притисок Мерач PSI KPA Црвено - L057 Нова жешка
Новак - 9 %

Клима уред R404 R134A R22 Ладилни Висок Притисок Мерач PSI KPA Црвено - L057 Нова жешка

Достапно за нарачка
DEN 238.56
DEN 217.00
Достапност:


· Опис :
· 100% сосема нов и висок квалитет
· Материјал : Пластични & Метал
· Боја : Црвена
· Карактеристики :
· Ладилни мерач на притисок
· Висок притисок колосек.
· Живописни бирате и јасно скала, лесно може да се прочитаат податоците.
· Одговараат : R22 R12 R134a R404
· Притисок единици : PSI KPA
· Големина : 1cm=0.394 инчен
·
· Количина : 1 PC
· Имајте на ум :
· Упатство за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам.
· Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!!
Пакетот вклучува :
· 1 x Висок притисок мерач

За производот

Dial Дијаметар:
2 - 3.9 Инчи
Број На Модел На:
видете информации
Бренд Име:
Shanwen
Дисплеј Тип:
Аналогни
Макс Мерен Опсег:
49 PSI & Под

Избор на клиент