Boho шик стил кошула жените boho јакна лето стил секси плажа cover up женски плажа носат маска до KK828 Y
Новак - 45 %

Boho шик стил кошула жените boho јакна лето стил секси плажа cover up женски плажа носат маска до KK828 Y

Достапно за нарачка
DEN 1824.00
DEN 1003.00
Достапност:


За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
Лак
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Број На Модел На:
KK828
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Стил:
Редовни
boho шик стил:
boho cardigan
секси плажа cover up:
плажа носат покритие

Избор на клиент