2 ПАРЧИЊА 39*7CM Памук, Плетени Rib Ткаенина За DIY Т-срање Collarband 16 Бои
Новак - 5 %

2 ПАРЧИЊА 39*7CM Памук, Плетени Rib Ткаенина За DIY Т-срање Collarband 16 Бои

Достапно за нарачка
DEN 334.08
DEN 317.00
Достапност:

Големина : 39(L)*7(W)cm Боја : 16 бои на располагање Материјал : 95%памук+5%spandex Одговараат сезона : Пролет Sumer Есен Ова е тенка rib ткаенина,одговараат за шиење јака на безбол облека маичка на Кратки ракави облека,ако треба да се шие на дебели алишта,pls изберете и други ребро,благодарение Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ја одразуваат вистинската боја на објектот,ве Молиме да се разбере,ви Благодарам. Боја Неусогласеност Разлики во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Превозот 1,ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 6 ден. 2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи нарачка. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни кога наредил. Рок на Услугата 1. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас со 7 дена за замена или рефундирање ве Молиме не го отвори спорот без комуникација 2. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. 3. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за рефундирање на 4. Ако имате потреба од враќање или надоместок, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем прво пред превозот врати објектот. 5. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. 6. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Повратни информации 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. 2. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Стил:
Ребро
Ширина:
39(L)*7(W)cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Анти-Pilling
Бренд Име:
Shawnmanor
Шема:
Обична Обоена
Велур Ткаенина Тип:
Други
Техника:
Плетени
Материјал:
Spandex / Памук
Тип:
rib-ткаенина
Количина:
2 парчиња
боја:
16 бои

Избор на клиент