Mairuige Mouse Pad Игра Подлога За Глушец Лаптоп Компјутер Голема Големина Глувчето Мат Игри Подлошки Едно Парче 30x60/70/80см Голема Големина
Новак - 6 %

Mairuige Mouse Pad Игра Подлога За Глушец Лаптоп Компјутер Голема Големина Глувчето Мат Игри Подлошки Едно Парче 30x60/70/80см

Достапно за нарачка
DEN 458.88
DEN 432.00
Достапност:


1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Преглед
Руски пријател напомена : ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.15 mm, мала големина долго ширина на плус или минус отстапување од 2-3 милиметри.
Добредојдовте на Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Тастатура продолжен подлога се разликуваат 2-3 cm, сите припаѓаат на нормален феномен, ние сме во строга согласност со стандардна големина смртна машина, направи гума производ, понекогаш, исто така, може да се појави големината отстапување е неизбежна. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
(3) гума мирис проблем : без вкус, тоа не е гума, гума производи од нашата фабрика подлошки се без мирис, нетоксичен, колку мирис на гума себе е малку, тоа му припаѓа на нормален вкус, само направи некои мирис ќе биде силен, бидејќи тоа е по висока температура топол печат, сместени во вентилирани место по приемот на стоката за одреден временски период, обично не е блиску до носот да мирис. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (забелешка : стар клиент, ве молиме да ни даде неколку испорака на производи сторил, и ние го правиме пред се во согласност со боја, со печатење во боја, како што не според претходните боја, ни тонирање, повторно со првпат да се направи на бои ќе биде малку поинаква).
1, ние ќе строго во согласност со датотеки во CMYK боја вредност стандард печатење, печатење во боја боја отстапување за 10% припаѓаат на нормален феномен, серија на стоки внатре, ќе има различен број на нијанси, овој вид на ситуацијата е неизбежна,
На клиентите на долгорочна соработка, истиот документ, различни печатење, бојата е малку поинаква. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Квалитетот на производот прифаќање стандард .
(1) производителот е должен да обезбеди документ во согласност со купување на партија, и документот на владата ќе биде претворена во CMYK боја и боја за печатење.
(2) поради гума топлина bilges ладно смалуваат : материјал дебелина отстапување на плус или минус 0.

За производот

боја:
300x600X2MM, 300x700X2MM, 300x800x2MM, 400x900x2MM, 400X900X3MM, 400X800X2mm, 350x600x2mm, 700x300x3mm, 400x700x2mm
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Број На Модел На:
4
Големина:
XL
Материјал:
Гума
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини

Избор на клиент