VAROLE Хороскопски Рак 16in Синџир Ѓердани & Приврзоци За Жените Роденденски Подарок Соѕвездија Накит Роденденски Подарок Кутија за Слободни
Новак - 5 %

VAROLE Хороскопски Рак 16in Синџир Ѓердани & Приврзоци За Жените Роденденски Подарок Соѕвездија Накит Роденденски Подарок Кутија

Достапно за нарачка
DEN 244.80
DEN 233.00
Достапност:


Сервисен Центар За Плаќање може да се плати со користење на Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот Кога ќе се прими плаќањето.Ние ќе испорака на сите производи од вашата нарачка во рок од 3 дена. Сите стоки во нашата продавница е бесплатен за превозот од Ali Express Стандард Shippingl. Ако сакате да достави итно,pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл. Враќање&Exchange 1.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% гаранција за квалитет.Ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објект за нас за враќање на парите или замена. 2.Пред да се испрати назад предмети,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси по добивањето на вашиот вратени предмети. Повратни информации : Нашиот успех зависи од нашите клиенти задоволство. Ние негува секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Но, ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да замине негативен фидбек.Ние веруваме дека секогаш постои решение и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Немојте да се грижите за тоа. Дополнителни прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
VAROLE
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
13mm
Број На Модел На:
0096-0010A
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен

Избор на клиент