Хром Возачот Седиште Mouting Backrest Поддршка За Индискиот Скаут Шеесет 2017 2018 Скаут Модели 2015-2018 16 17 18
Новак - 24 %

Хром Возачот Седиште Mouting Backrest Поддршка За Индискиот Скаут Шеесет 2017 2018 Скаут Модели 2015-2018 16 17 18

Достапно за нарачка
DEN 4116.48
DEN 3129.00
Достапност:

Хром Возачот Backrest Поддршка За Индискиот Скаут Шеесет 2016 2017 2018 Скаут Модели 2015-2018 16 17 18 Карактеристики Резервни 100% сосема нов Замени Дел Број : 2880231-156 Инсталација : Завртки сигурно на своето место во задниот дел од седиштето на возачот инструкции за Инсталација не се вклучени. Fitment
За Индискиот скаут 2015-2018
За Индискиот скаут шеесет 2016-2018
НЕ се вклопуваат Скаут Плувка. НЕ се вклопуваат Скаут Плувка. Пакет се Вклучени 1 x Backrest Поддршка
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Предности :
1. Ние си имаме свој фабрика, им понуди на фабрика цена за вас.
2. Ако у сакаат големи количини, можете да ме остави порака за да се добие најдобра цена.
3. Има oversea магацин, некои производи може да бидат испратени од НАС склад.
Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна.
Гаранција :
Тоа доаѓа со една година гаранција. Pls контактирајте со нас во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со производот или услугата, pls контакт со нас и да не ни даде негативна или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
XF2906F24-E
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на клиент