2017 Сребрена Боја од Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Капка Обетки за Жените Круг Обетки За Жените Накит aretes де mujer E612144
Новак - 25 %

2017 Сребрена Боја од Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Капка Обетки за Жените Круг Обетки За Жените Накит aretes де mujer

Достапно за нарачка
DEN 147.36
DEN 110.00
Достапност:


2017 Сребрена Боја од Нерѓосувачки Челик, Дрво на Животот Капка Обетки за Жените Круг Обетки За Жените Накит aretes де mujer Стил : 2017 Дрвото на Животот Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Капка Обетки Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Капка Обетки за Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Модни Накит Жените Круг Обетки За Жените Накит новодојдени Дизајн Круг Обетки За Жените Накит aretes де mujer

За производот

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E612144
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
As Show
Тежина:
15g
ОДГОВАРА ЗА:
капка обетки За Жени
боја:
Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Моден Дрвото на Животот Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Капка Обетки
Обетки Тип:
Капка Обетки за Жените Круг Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик Капка Обетки за Жени
Стил:
Дрвото на Животот Круг Обетки За Жени
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
број:
E612144

Избор на клиент