LOREADA Гас тело D35B за Chery QQ 1.0 L/465 Мотор UAES систем Создаден големина 35mm ОЕМ Квалитет Гаранција 2 години

LOREADA Гас тело D35B за Chery QQ 1.0 L/465 Мотор UAES систем Создаден големина 35mm ОЕМ Квалитет Гаранција 2 години

Достапно за нарачка
DEN 4464.00
Достапност:


ШОПИНГ ВОДИЧ
Ако постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци.
Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
Ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .
Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
Ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.
Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Гаранција : 2 години гаранција
Порт Материјал : Алуминиум
Состојба : Сосема нов, ОЕМ Висок Квалитет
Карактеристики & Придобивки :
Бренд Нови Електронски Гас Тело Собрание 100% electrically тестирани пред да ја напушти фабриката Директна замена Изградена на строга контрола на квалитетот стандард Висок Квалитет.Безбедно пакување и брза испорака,Напредна опрема за тестирање
КОМПАТИБИЛНА СО СЛЕДНИВЕ АВТОМОБИЛ МОДЕЛ :
Chery QQ 1.0 L/465 Мотор UAES систем на Моторот
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на LOREADA , Ние нудиме на 7-ден-враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена.На fter приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
LOREADA Авто Делови Co., LTD е лоцирана во Високо-технолошки Развој Зона Wuhu Град, Провинција Anhui Кина, Која посветена на Carburetor Гас тело (Електронски Гас тело, Механички Гас тело,Sefi-Електронско), Мрзлив за воздушна контрола vavle на автомобилот, Motocycle original equipment manufacturer(ОЕМ) делови за истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.
Ние ги доставуваме стандард, полу-кориснички, и целосно прилагодени објекти сите според клиентите барања. Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. Целта на компанијата е да ги обезбеди светот со ОЕМ резервни делови.
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или напуштање на било каква порака, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, ви благодарам!
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе може да ни даде добар фидбек со 5 ѕвезди, која е многу важна за нас.Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LOREADA
Автомобил Производител:
Универзална
Име На Модел:
D35B
Модел Година:
2012,2015,2013,2011,2010,2014,2009
Објектот Ширина:
12.2cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.66kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Поставување на Возило:
Лево/Десно
Објектот Должина:
15.0cm
Специјални Функции:
x
Материјал Тип:
метал&Alumium&пластика
автомобил модел:
Chery QQ 1.0 L/465 Мотор
Создаден Големина:
35mm
Име на производ:
пригушување тело
производ modle:
D35B

Избор на клиент