1/2 Пластични Спирала Конектор Нерѓосувачки Челик Лепило Лепак Издавање Игли Совет Пакување од 100 (20Ga Розова)
Новак - 10 %

1/2 Пластични Спирала Конектор Нерѓосувачки Челик Лепило Лепак Издавање Игли Совет Пакување од 100 (20Ga Розова)

Достапно за нарачка
DEN 271.20
DEN 244.00
Достапност:


Спецификации :
Боја : Розова, Сребро.
Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик
Игла Тип : 20 Мерач
Конектор Тип : Спирала
Игла должина : 13mm(1/2 инчи)
Игла ID : 0.61 mm
Игла OD : 0.91 mm
Целосна должина : 30мм/1.18 инчен
Конектор OD : 7.7 мм/0.30 инчен
Димензија : 30x7.7mm /1.18x0.30 инчи(Lx Dia)
Тежина : 25g
Карактеристики :
1. Пластични спирала конектор, од не ' рѓосувачки челик шприцеви совет.
2. Тие се тапа крајот издавање игли (не остри крајот) и обично се користи за лепење на електронски компоненти, накит или пополнување на мастило, е-цигара течни /глина и др.
3. Издавање игла што се користи во издавање шприц. Тоа е тековен крајот на лепак.
4. Тие се нестерилни и не за целта на поткожен на горивото.
5. Се однесува на : На телефонската тастатура, печатење, прекинувачи, конектори, компјутери, дигитални производи, дигитални фото апарати, MP3, MP4, електронски играчки, рог, ѕвончето, електронски компоненти, интегрирани кола, електронски кола,LCD екран, релеи, звучници, кристално елементи, ЛЕД светла и сл.
Answer : ___________________________ Note : иглата е за индустриска употреба. Не се за човечка и животинска инјектирање!
Пакет се вклучени :
100 x Издавање игли

За производот

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
20ga

Избор на клиент