QFP48 ДА DIP48 Програмер Адаптер Yamaichi IC Програмер Адаптер за QFP48/TQFP48/FQFP48/PQFP48 пакет 0.5 mm Теренот
Новак - 12 %

QFP48 ДА DIP48 Програмер Адаптер Yamaichi IC Програмер Адаптер за QFP48/TQFP48/FQFP48/PQFP48 пакет 0.5 mm Теренот

Достапно за нарачка
DEN 2879.52
DEN 2534.00
Достапност:


Yamaichi IC Програмер Адаптер за QFP48/TQFP48/FQFP48/PQFP48 пакет Карактеристики на Високо квалитетни и издржливи Тестирани пред превозот Лесен за употреба Поддржани Уреди Пакет QFP48 TQFP48 FQFP48 PQFP48 Теренот : 0.5 mm Приклучок за PN IC51-0484-806 НАТОПИ Pin Насловот Димензии на Теренот : 100mil (2.54 mm) Ширина : 600mil (1.52 cm) Pinout Мапирање
Фотографии
Преглед и Димензии Единица : mm Дел Број Теренот Иглички x Б В x D E F G x H IC51-0484-806 0.5 48 7 x 7 9 x 9 8.2 - 29 x 32
ПАКЕТ СОДРЖИНА TQFP48 ДА DIP48 адаптер × 1

За производот

Број На Модел На:
QFP48 ДА DIP48
Бренд Име:
Waveshare
Демо Одбор Тип:
Други
Приклучок За Производителот:
Yamaichi
Пакет:
QFP48/TQFP48/FQFP48/PQFP48
Теренот:
0.5 mm
Pin Насловот На Теренот:
100mil (2.54 mm)
Иглички:
48

Избор на клиент