4PCS M6 Knurling Станот голема Глава Knurled Палецот Завртка Рака ги Заостри Компјутер Завртки јаглероден челик со znic

4PCS M6 Knurling Станот голема Глава Knurled Палецот Завртка Рака ги Заостри Компјутер Завртки јаглероден челик со znic

Достапно за нарачка
DEN 186.72
Достапност:


За производот

навој дијаметар:
M6
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 15mm, 16mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
палец завртка
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
transkoot
is_customized:
Yes

Избор на клиент