3 Цвеќиња Бебе Девојка Hairband Новороденче Headwear Деца Tiaras Bandanas Деца Влакната Чешли Еластична венчиња Цвет 28Colors

3 Цвеќиња Бебе Девојка Hairband Новороденче Headwear Деца Tiaras Bandanas Деца Влакната Чешли Еластична венчиња Цвет 28Colors

Достапно за нарачка
DEN 7920.00
Достапност:

Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
Тука Можете да го изберете специјални Бои Што сакате,ве Молиме контактирајте со нас или напишете боја код на цел кога ќе го поставите цел
Ние нормално ќе брод вашата нарачка од 1-2 работни дена по ur исплата потврди
Сите тие се во акции за ПРОДАЖБА
Само Ако која било големина или Боја не се достапни,ние сигурно ќе контакт со у со цел порака или e-mail,па pls проверете ur цел статусот кога у имаат слободно време.

За производот

Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
Бесплатни Големина за 0-3years
Бренд Име:
Hooyi
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Најлон
Тип:
Hairbands
Материјал Состав:
Пердув

Избор на клиент