СУДБИНАТА ЉУБОВ Бренд жените ѓердан изјава Срцето pendant мода девојка дама партија накит од не ' рѓосувачки челик синџир се зголеми златна боја CZ
Новак - 12 %

СУДБИНАТА ЉУБОВ Бренд жените ѓердан изјава Срцето pendant мода девојка дама партија накит од не ' рѓосувачки челик синџир се

Достапно за нарачка
DEN 172.32
DEN 152.00
Достапност:

100% сосема нов и висок квалитет. Совршена изведба, издржлив и не бледнее,огледало полирање Обезбедени од страна на оригиналниот производител директно. Објектот 100% одговара на сликата.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
Како се покаже слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
Судбината Љубов
Број На Модел На:
GX1189
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Други
Синџир должина:
43+6cm

Избор на клиент