GAOLA Сребрена Боја Циркон Хривнија Фантазија Секси Луксузни Закачам Со Кубни Циркони GLS0637
Новак - 32 %

GAOLA Сребрена Боја Циркон Хривнија Фантазија Секси Луксузни Закачам Со Кубни Циркони GLS0637

Достапно за нарачка
DEN 607.68
DEN 413.00
Достапност:


GAOLA Сребрена Боја Циркон Хривнија Фантазија Секси Луксузни Закачам Со Кубни Циркони GLS0637
.100% бренд
.Стил : Сребрена Боја CZ Нараквици Накит
. Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија
.Подарок За : Девојка / Жена / Мајка
.Погодни За : Млади / Стари / Maturty
.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment
.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont. Парите ќе бидат repleased за нас само откако ќе се потврди на
испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте за
неколку минути и обидете се повторно .
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress
се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
1.Ако сте задоволни со предмети и вашата услуга, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,
Ние со задоволство ќе го стори истото за вас .
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,
Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2.Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~AM2 : 00
ФРАНЦИЈА : AM2 : 00~AM10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : AM2 : 00~AM10 : 10 : 00
О : AM12 : 00~PM8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~НА7 : 00
Руската Федерација : AM5 : 00~PM2 : 00
3.Wecan одговори e-mail во рок од 24hours ,со 36hours на викенд.

За производот

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
GAOLA
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GLS0637
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Пакување:
боја кутија
Повод:
Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија
Стил:
Тренди
Клучни зборови:
Нараквици
Број На Модел На:
GLS0160
моден накит:
Моден
Топ ААА CZ:
ааа cz
Должина:
17-18cm
Тежина:
12.5g

Избор на клиент