Три реда 50mm Природни Сива Saltwater Mabe Бисер Накит Затворач

Три реда 50mm Природни Сива Saltwater Mabe Бисер Накит Затворач

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:


Точка Име
Три реда 22mm Природни Сива Saltwater Mabe Бисер Затворач
Накит Тип
Накит Затворач Наоди
Бисер Големина
22 mm Прибл.
Бисер Тип
Солена вода бисери
Бисер Боја
Природни Сива Mabe Бисер Тип
Untrimmed
Затворач Редови
Три
Наодите Материјал
Легура
Употреба Ѓердан Пакување & Испорака
Пакет :
1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .
2.Како на клиент детални барања.
Време на испорака :
1.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк .
2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .
Плаќање :
1.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .
3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Нашите Услуги
1. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа.
2. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик.
3. Со различни големини, форми, бои.
4. Цена со добар квалитет
5. Примерок прифатливо
6. Мала количина прифати
7. Брза испорака
8. Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма.
2. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.
3. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.
4. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање.
5. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака.
6. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.
7. Совршен клиенти услуги со професионални предлог.
8. Најдобра по продажба на услуги.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
3.0cm
Објектот Дијаметар:
3.0cm
Објектот Должина:
5.0cm
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производ Карактеристики:
три реда
Број На Модел На:
NF0123
Објектот Тежина:
30g
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Точка Бр.:
NF0123
Големина:
50mm

Избор на клиент