Исус Христос Крсте Крст привезоци Ѓердан сребро позлатен мажите ѓердани 20 синџири Colar де Prata За Денот на Вљубените
Новак - 49 %

Исус Христос Крсте Крст привезоци Ѓердан сребро позлатен мажите ѓердани 20 синџири Colar де Prata За Денот на Вљубените

Достапно за нарачка
DEN 281.76
DEN 144.00
Достапност:


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !
Ако ви треба други синџир, ве молиме оставете порака во ред,ви благодарам Default синџир слика :

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
925 сребрен ѓердан
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
5.2*2.9 CM
Пол:
Жените
Обликотшема:
Крстот
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Накит, Ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,Љубовници
Материјал:
Кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Должина:
20 Инчи
Н W:
4g

Избор на клиент