MIZON Полжав Поправка Интензивна Ампулата 30ml Навлажнувачки Белење на Лицето за Нега на Анти навремено Јадев Полжав Поправка Крем
Новак - 5 %

MIZON Полжав Поправка Интензивна Ампулата 30ml Навлажнувачки Белење на Лицето за Нега на Анти навремено Јадев Полжав Поправка

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
DEN 1048.00
Достапност:

MIZON Полжав Поправка Интензивна Ампулата 30ml Полжав Навлажнувачки Крем за Избелување Лицето за Нега на Анти навремено Јадев Полжав Поправка на лицето крем за нега на кожата Ден Крим корејски Козметика
Функција
Полжав слуз filtrate 80% и Д. Г. С може да се подобри отпорноста на уморни и кожата.
Исто така, тој се грижи сложени проблеми на кожата sunch како проблеми vestige,сува,итн.
Наменета за директен допир на полжав viscisity : Обезбедува исхрана
и им помага на повеќе флексибилни грижа со вискозитет помал функција.
Јачина
30ml
Како да се користи
Се примени на целата лицето на суштината чекор.

За производот

Тип На Објект:
Лицето Серум
Земја/Регион на Производство:
Кореја
Број На Модел На:
MIZON Полжав Поправка Интензивна Ампулата
Бренд Име:
mizon
Функција:
Анти-Стареењето
Состојка:
Сите Природни Состојки, Органски
Пол:
Унисекс
Формулирањето:
течни

Избор на клиент