жените свила nightgowns лето секси чипка печати кратко sleeve мини sleepshirts за жена секојдневен мода плус големина женски sleepwear

жените свила nightgowns лето секси чипка печати кратко sleeve мини sleepshirts за жена секојдневен мода плус големина женски

Достапно за нарачка
DEN 6624.00
Достапност:


големина на табелата
У : во градите : 98cm должина : 86cm
L : градите : 102cm должина : 88cm
XL : градите : 106cm должина : 90cm

За производот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал Состав:
100% Свила
Број На Модел На:
s2501
Материјал:
Свила
Сезоната:
Лето
Декорација:
Чипка
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток

Избор на клиент