4x6mm Злато Electroplated Фацетирани Rondelle Монистра Apple Зелено Стакло, Кристал Rosary Синџир RC5026

4x6mm Злато Electroplated Фацетирани Rondelle Монистра Apple Зелено Стакло, Кристал Rosary Синџир RC5026

Достапно за нарачка
DEN 1292.16
Достапност:


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите. Ви благодариме!
Спецификација За Производ :
4x6mm Злато Electroplated Фацетирани Rondelle Монистра Apple Зелено Стакло, Кристал Rosary Синџир RC5026
Модел : RC5026
Облик : Rondelle Монистра
Материјал : Apple Зелено Стакло, Кристал
Позлата : Чисто Злато Во Боја
Крај : Фацетирани
Големина : 4x6mm
Повеќе Дизајни :
Пакување : Секој Piect имаат една OPP Вреќа, Меур обвива
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен. Големината, обликот и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, ако ви се грижи за својот суров и природни, ве молиме да се разгледа за да се купи.
Производот Се Покаже :
ЧПП (Често Поставувани Прашање) :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
RC4991
Објектот Тежина:
Approx 200g
Објектот Форма:
Грутка Чип

Избор на клиент