Пролет 2018 Мода Дечко Фармерки За Жени Со Висок Појас Бела Директно Долго Тексас Слаби Широк Нога Фармерки Жена Дното Мајка Фармерки
Новак - 30 %

Пролет 2018 Мода Дечко Фармерки За Жени Со Висок Појас Бела Директно Долго Тексас Слаби Широк Нога Фармерки Жена Дното Мајка

Достапно за нарачка
DEN 1299.36
DEN 910.00
Достапност:


2017 Мода Есен Дечко Жените Фармерки Со Висок Појас Бела Снегулка Печати Лабава Светлина Жените Долго Широк Нога Фармерки Жените Дното
ПРОИЗВОД INFARMATION
Производ Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Летни Дизајн Функција : Мода Боја : Како на Сликата Големина : 24-25-26-27-28-29-30 Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво Чистење
ПРОИЗВОД INFARMATION
Големина Должина Половината*2 Хип*2 24=XXXS 100 31.5 43 25=XXS 101 33.0 44.5 26=XS 101 34.5 46 27=S 102 36.0 48 28=M 102 37.5 50 29=L 103 39.0 52 30=XL 103 41.5 54 1. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.3937 инч, 1 инч=2.540 cm.
1.Конечниот Квалитет Assureance Фотографии на производи е навистина? Да, слики се направени од страна на самите себе.Сите слики покажа дека е 95-98% вистина.Но, може да биде затоа што се прикаже надвор боја. Јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? Ви благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме
2.Топло Совети
На експрес превоз Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по Завршено плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме проверете ги следење imformation на следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани.
3.За Повратни Информации
Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, ве молиме потврдете го доби цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти сиромашна повратни информации, ние и ветуваме да ги реши сите проблеми за вас,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако се задоволни Детали опис 5star Комуникација 5star Превозот Брзина 5star

За производот

Големина:
24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Т-AM05#
Измијте:
светлина
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Лажни Патентите,Гроздобер,Се Мијат,Обоен,Џебови,Tassel,Искината,Шупливи Надвор
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Фармерки Стил:
Директно
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Име:
Жените Фармерки / Жени Кратки Панталони/женска облека
боја :
Слика Во Боја
Suitbale За Сезона:
есен,пролет
Материјал:
памук + полиестер
Дебелина:
Умерена
Популарната Елемент:
Неправилни/Гроздобер
фармерки за жени:
Жените Целосна Фармерки
лабава панталони:
Жените Секси Панталони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
24-25-26-27-28-29-30

Избор на клиент