Топла Продажба Лето Секси Им Помогнам На Силиконски Градник Backless Strapless Невидливи Градници Со Дише Дупка Drawstring Дизајн Трговија На Големо

Топла Продажба Лето Секси Им Помогнам На Силиконски Градник Backless Strapless Невидливи Градници Со Дише Дупка Drawstring Дизајн

Достапно за нарачка
DEN 143.52
Достапност:

Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики., Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница.
Unqiue Дизајн, Двојна Врска, и слободни прилагодување. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Ние ќе забележите следење Бр. Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. И тоа нема¡т да ве изневери. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. со цел листата или испратете e-mail до вас. Ви благодариме. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и го освои¡т нека проблем навистина да се реши. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-25days може да пристигне на вашата адреса.Ве молиме да се мијат со топла вода,не триење или детергент.
Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач.
Пакет се Вклучени : 1* Градник(не вклучува никакви други додатоци)
3.
Посебни Брадавица Област Desgin Направи Купувачот Се Чувствуваат Поудобно. Ве молиме погледнете ги нашите големина на Табелата и да се избере правилната големина за себе. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас. Ве молиме не¡т остави какви било негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Бидејќи вашето задоволство е наша цел. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Ви благодариме
Превозот Услови
Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја.
Боја : Беж и Црна
Специјален Дизајн : Дише Дупки Дизајн Направи да се Чувствувате Поудобно во Summber
Големина на :
Куп НА : 70 A(32 A) 75 A(34 A) 80 A(36 A) 85 A(38 A) 90 A(40 A)
Куп Б : 70 B(32 B) 75 B(34 B) 80 B(36 B) 85 B(38 B) 90 B(40 B)
Куп C : 70 C(32 C) 75 C(34 C) 80 C(36 C) 85 C(38 C) 90 C(40 C)
Куп D : 70 D(32 D) 75 D(34 D) 80 D(36 D) 85 D(38 D) 90 D(40 D)
Answer : ___________________________ Note :
1 . И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Внимание : Азија големина е помала thant Европски и Американски Големина. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст.
Бренд Име : Bobibla 7170
100% Нов и Висок Квалитет
Им помогнам, Strapless, Backless, Голи Silicones, невидлив градник. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.

За производот

Чаша Големина:
A, B, C, D
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Фрлам,Еден-Парче
Бренд Име:
bobibla
Рака Тип:
Strapless
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Затворање Тип:
Пред Затворање
Број На Модел На:
7170
Декорација:
Никој
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Материјал:
Силикони
боја:
Бела, Црна

Избор на клиент