[ДЕНЕС САМО] Бургундија Бразилецот Права Коса Ombre Човечка Коса Ткаат Снопови Две Тон 1b 99J Влакна Ткаење 100g/pc Не Remy Коса
Новак - 54 %

[ДЕНЕС САМО] Бургундија Бразилецот Права Коса Ombre Човечка Коса Ткаат Снопови Две Тон 1b 99J Влакна Ткаење 100g/pc Не Remy Коса

Достапно за нарачка
DEN 1737.60
DEN 799.00
Достапност:


За производот

Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
боја:
T1B/Бургундија
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Коса Екстензија Тип:
ткаењето
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Бренд Име:
ДЕНЕС САМО
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Текстура:
Директно
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
косата weft:
Машина Двојно Weft
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes
Хемиска Обработка:
Обоена
Број На Модел На:
Ombre бразилецот права коса

Избор на клиент