coatrack Мулти-функција земјата виси облеката Метал, ковано железо, чевли и капи
Новак - 10 %

coatrack Мулти-функција земјата виси облеката Метал, ковано железо, чевли и капи

Достапно за нарачка
DEN 13440.00
DEN 12096.00
Достапност:


За производот

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Грб Багажник
Општа Употреба:
Дома Мебел
Број На Модел На:
001
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Укината:
Yes
Број на куките:
4
Дрво Тип:
Борови
Материјал:
Дрвени
Бренд Име:
ANDYWINSS

Избор на клиент