4x6mm Сребрен Финиш Фацетирани Rondelle Монистра Мешавина Боја Jades Rosary Стил Синџир RC5000

4x6mm Сребрен Финиш Фацетирани Rondelle Монистра Мешавина Боја Jades Rosary Стил Синџир RC5000

Достапно за нарачка
DEN 1804.80
Достапност:


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите. Ви благодариме!
Спецификација За Производ :
4x6mm Сребрен Финиш Фацетирани Rondelle Монистра Мешавина Боја Jade Rosary Стил Синџир RC5000
Модел : RC5000
Облик : Rondelle Монистра
Материјал : Микс Боја Jade
Позлата : Sliver Позлатен
Крај : Фацетирани
Големина : 4x6mm
Повеќе Дизајни :
Пакување : Секој Piect имаат една OPP Вреќа, Меур обвива
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен. Големината, обликот и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, ако ви се грижи за својот суров и природни, ве молиме да се разгледа за да се купи.
Производот Се Покаже :
ЧПП (Често Поставувани Прашање) :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
RC4991
Објектот Тежина:
Approx 200g
Објектот Форма:
Грутка Чип

Избор на клиент