Магијата Џинг 9181 половина rim мажите стил TR90 и нерѓосувачки челик RX оптички рамки myopia eyewear наочари

Магијата Џинг 9181 половина rim мажите стил TR90 и нерѓосувачки челик RX оптички рамки myopia eyewear наочари

Достапно за нарачка
DEN 671.52
Достапност:


Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Како цел еден пар на рецепт очила?
Step1 : Цел на оптички рамка;
Step2 : Изберат соодветни леќа;
Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или e-mail .И други барање. Ние ќе испрати линк на леќи за вас.
Чекор 4 : Ќе се направи исплата на леќа.
Потоа, само се чека за вашиот RX очила ќе на вашата страна наскоро.Толку е лесно!~
Дополнителни Опции за Леќи :
Леќи на Багра опција $4.99 САМО!!
Напомена : Багра е за повеќето јасно леќи(освен 1.59 индекс PC леќа и 1.74 висок индекс на една визија леќа).
Големината На Рамката :
Модел БР. : 9181 половина rim мажите стил TR90 и нерѓосувачки челик RX оптички рамки myopia eyewear наочари
Погоден за прогресивно : да , Боја : Ц1,C7,c10 Материјал : TR90 и нерѓосувачки челик оптички рамки
оптички рамка Од : Шангај Големина : 49-23-144mm вкупно широк : 135
Леќа на табови : 49mm brige : 23mm храмот : 144mm Леќа височини : 39mm
Слики :
Превозот Standard international shipping ( Бесплатен Превозот 12-40days ја прими стоката)
DHL ( 3-7days ја прими стоката
трговија на големо превозот цена ќе биде caculated зависи од цел количество. За 300pcs, Картон големина : 80*25*30 CM Бруто Тежина : 12kg
Handimg време
3 дена делење :
Единствена визија очила, очила за сонце, читање очила, bi-фокусна очила ќе биде рака надвор во рок од 3 дена!
7days делење :
Прогресивна леќа, photochromi леќа, екс-сила леќа, на било кои леќи, кои мора да се нарача од фабрика-10days!
Повратни информации
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации во сите трансакција, ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми околу оваа аукција. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор.
Ве молиме овозможи време за нас. Бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо.
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
магијата џинг
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
9181 TR90 и нерѓосувачки челик оптички рамка
Sytle:
Половина rim TR90 нерѓосувачки челик оптички рамка
Употреба:
Tr90 и нерѓосувачки челик оптички рамка
рамка боја:
Ц1,C7,C10
Лицето Форма Натпревар:
сите видови на лицето
Рамка Материјал:
TR90 нерѓосувачки steeloptical рамка
Храмот Материјал:
TR90 нерѓосувачки челик оптички рамка
is_customized:
Yes
Рамка Материјал:
Ацетат

Избор на клиент