Прилагодливи Острилка Носителот Острилка Камен Носителот Про Oilstone Носителот Острило Дијамант Острило Нож Острат Блок JF1233
Новак - 39 %

Прилагодливи Острилка Носителот Острилка Камен Носителот Про Oilstone Носителот Острило Дијамант Острило Нож Острат Блок JF1233

Достапно за нарачка
DEN 3146.88
DEN 1920.00
Достапност:


Прилагодливи Острилка Носителот Острилка Камен Носителот Про Oilstone Носителот Острило Дијамант Острило Нож Острат Блок JF1233
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Прилагодливи должини, лесно да се solidify на Острат Камен Погоден за која било големина на било острило, масла камен или дијамант камења Висок квалитет на Хром-обложено железо материјал, фирма и стабилна Усвојување на Силиконски дизајн, ефикасно анти-лизгање и против пролизгување
Спецификации : име на Производ:Прилагодлив Држач на Острат Камен Големина : 290 x 70 mm Материјал : Хром-обложено железо + Силикони Максимална прилагодливи : 220mm Минимум прилагодливи : 80mm
Пакет се вклучени : 1 x Прилагодлив Држач (Не вклучуваат Острат Камен)

Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

За производот

Број На Модел На:
JF1233-40
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Бренд Име:
OuXinDiLong

Избор на клиент