1pcs Нови Промотивни Мека сува трева Силикони Полесни морон Носителот употреба на dabber алатка носителот на Силиконски Полесни Ракав слободен брод

1pcs Нови Промотивни Мека сува трева Силикони Полесни морон Носителот употреба на dabber алатка носителот на Силиконски Полесни

Достапно за нарачка
DEN 383.52
Достапност:


Добредојдовте на RHS Официјалната Продавница
Опис :
Силиконски Полесни Морон Носителот
Материјал : Силикон
Тежина : 35g
Бои:15 различни бои за вашиот избор
Пакетот Вклучува :
1pcs x Силикони Полесни Морон Носителот
Забелешка
За Спорот :
1.Пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро, Ние Може да се вратат парите Или со испраќање на нов објект за да можете повеќе да се повтори.Ние може да се направи подобро.
2. Ако вашиот заштита на време ќе биде завршена, Само да се потсетиме да продолжи.
3. ние секогаш сме тука, Само оставете порака по ред за нас.
За Превозот :
1. Ние ќе брод со 2~3 дена, ако тоа е во парк. Повеќето од објектите е во парк.
2.Понекогаш , тоа задоцнување, како и вашата земја царината, не грижете се за тоа. Можете да се потсетиме продолжи заштита на време за вас.
3. Ние добредојдовте во светот на купувачи.
4.Превозот време : Под нормални околности, пристигна во рок од 60 дена, превозот времето во различни земји
и региони, шопинг сезона , големи фестивали , логистика информации ќе биде одложен, ве молиме да не грижете се,
ве молиме да обрнете внимание за да логистика информации ажурирања, ви благодарам.
5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
6,Како предмети се враќаат, купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест.
Изберете боја :
Ако Ние не обезбеди боја да изберете,ве Молиме оставете порака за да нè за бојата што сакате во ред.
Плаќање :
Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални за производство на ecig кутија современи силикони случај во Кина.
2.На одобрување од FDA храна одделение силиконски се зема како материјал за да се гарантира и за тебе и нашето здравје.
3. Совршен и внимателен дизајн за да се направат силикони случај може да се даде на вашата сакана уред најдобра заштита и декорација.
4. Многу производи за вашиот избор за да ги задоволи вашите боја барање.

За производот

Број На Модел На:
Силиконски Полесни морон Носителот
Бренд Име:
RHS
Обликот:
Бесплатни Тип
Материјал:
Силикони
боја:
15 бои

Избор на клиент