20mm модерната мода креативни зголеми кристално стакло фиока чевли кабинет мали копчиња сребро хром повлекува рачки
Новак - 5 %

20mm модерната мода креативни зголеми кристално стакло фиока чевли кабинет мали копчиња сребро хром повлекува рачки

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
DEN 1596.00
Достапност:


Опис На Производот :
Точка Бр : SJMG20
Материјали : Цинк легура со кристално стакло
Заврши : Хром / заоблачено
големина на :
дијаметар : 20mm Висина : 30мм
завртки : 25мм *1pcs со 1pcs копчиња
Производот се прикаже:

Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
SJMG20
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Letspace
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
цинк легура со кристално стакло

Избор на клиент