1pcs Бебешка Цртан филм Pop-Up DIY 3D Поздрав Картичка Со Плик Пост Картичка рачно изработени Божиќ Роденден Сувенири Подароци
Новак - 30 %

1pcs Бебешка Цртан филм Pop-Up DIY 3D Поздрав Картичка Со Плик Пост Картичка рачно изработени Божиќ Роденден Сувенири Подароци

Достапно за нарачка
DEN 167.52
DEN 117.00
Достапност:

торба торба торба торба торба торба торба торба 1pcs Бебешка Цртан филм Pop-Up DIY 3 D Поздрав Картичка Со Плик Пост Картичка рачно изработени Божиќ Роденден Сувенири Подароци
Уметнички услуги покана картичка за да можете Лесно да го инсталирате, со подготвени инцизија Специјален дизајн може да се фати луѓе око Материјал : Картон Боја : Како на Сликата Големина : Прибл.13 x16 mm (1mm=0.0393 инчен,1inch=2.54 см) Пакет, Вклучувајќи : 1*Поздрав Картичка 1*Envelops Забелешка : 1,Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.(1inch=2.54 см) 2,Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме !
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Големина:
13 x 16 cm
Шема:
Виткање Тип
празник:
Универзална
Музика:
No
Бренд Име:
HOMEBEGIN
Број На Модел На:
GD0031-1
Стил:
Цртан филм
боја:
како Слика
Големина:
13 x 16 cm
Настан & Партија Ставка Type:
поздрав картичка
картичка тежина:
50g/SET
is_customized:
Yes
дизајн:
Цртан филм
Користење на:
Универзална
Материјал:
Картон
Envelops:
за слободни

Избор на клиент