MERISI КОСА Долга Права Црна Ombre Браун Перики За Жените 26 инчи Синтетички Влакна Висока Температура Влакна
Новак - 20 %

MERISI КОСА Долга Права Црна Ombre Браун Перики За Жените 26 инчи Синтетички Влакна Висока Температура Влакна

Достапно за нарачка
DEN 859.20
DEN 687.00
Достапност:

Бренд : MERISI КОСАТА Модел : 9077 Боја : Ombre Портокал Должина : 26inch Стилови : Директно Материјал : ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ВЛАКНА 1.Зошто должина не е иста како и опис? Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократко кога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме! 2.Зошто тежината не е иста како и описот? Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 5-10g грешка. 3.Зошто мојата коса да стане испреплетени? Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја build-up, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата коса секојдневно. Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро. Можете да ги користите хидратантен капки или консултирајте се со вашиот стилист за дополнителни предлози. 4.Тие може да се исправи или завиткан? Се разбира, тие се направени од 100% отпорни на топлина влакна, коса може да биде завиткан или слагам, но на температура не треба да надминува 160 степен. Ве молиме љубезно Претпазливост : ве Молам не спушти на косата, откако ќе се тркалаат него, се додека не се излади. Може да се стави коса на вашата рака или нешто што може да се одржи на кадрици на косата,така што да го задржи кадрава. 5.Кога ќе брод мој парцели од по платив за мојата цел? Ќе има 24-часовен плаќање провери време од aliexpress, ние ќе брод на стоките во рок од 24-48 часа по потврдувањето време. 6.Како да се справи со мирис? Некои од клиентите може да се зборува за мирис при добивање на косата. Почитувани, нема потреба да се грижите за тоа, после ко-миење и нега за некое време, мирис ќе исчезне.
КОСА ПАДНЕ Сите перика коса ќе падне! Како што знаете, по производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашиот прв чешла, косата ќе падне, самите коса ќе падне, нели?
Зошто боја не е иста како и опис?
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

За производот

Протегала должина:
26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Бренд Име:
MERISIHAIR
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Директно
густина:
120%
капа големина:
Просечната Големина
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Избор на клиент