Пневматски компоненти нога вентил-ФВ-320-ФВ-420 на Возилото се Префрлите
Новак - 0 %

Пневматски компоненти нога вентил-ФВ-320-ФВ-420 на Возилото се Префрлите

Достапно за нарачка
DEN 210.24
DEN 210.00
Достапност:


За производот

боја:
ФВ 320, ФВ 420
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Карактеристики:
/
Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Легура
Гаранција:
1
Број На Модел На:
ФВ-320-ФВ-420
сертификација:
CCC

Избор на клиент