Aliauto Рефлексивни Автомобил Налепница и Decal Оди на Риболов Автомобил Додатоци за Тојота Опел Рено Пежо Фолксваген Шкода Поло, Голф
Новак - 49 %

Aliauto Рефлексивни Автомобил Налепница и Decal Оди на Риболов Автомобил Додатоци за Тојота Опел Рено Пежо Фолксваген Шкода Поло,

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 97.00
Достапност:

Aliauto Рефлексивни Автомобил Налепница и Decal Оди на Риболов Автомобил Додатоци за Тојота "Опел ""Рено" Пежо "Фолксваген ""Шкода" Поло, Голф Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет PVC заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј. Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како 4he слики покаже Големина : 14x8cm Пакетот Вклучува : 1 x Aliauto Рефлексивни Автомобил Налепница и Decal Оди на Риболов Автомобил Додатоци за Тојота "Опел ""Рено" Пежо "Фолксваген ""Шкода" Поло, Голф Инсталација Настава : 1.Anhydrous ставете ќе биде објавено на страницата се чисти.сува. Голиот на сите или на дел од крајот на хартија,постави добра позиција,е фиксиран на горниот крај,од врвот до дното ставете на телото. користете пластична scraper или банка количка и назад стружење,истиснување ќе биде целосно воздух. 2.вода ставете ќе биде објавена на сајтот чисти одземени на сите, на крајот или на хартија,воден чистење агент распрска на телото лепило област и налепници на површината за џвакање постави добра позиција, на налепница внимателно прилог на возило тело со пластични scraper стружење,стружење од водата и воздухот. природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот. Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
автомобил налепница
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Објектот Ширина:
8cm
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
0.02cm
Објектот Должина:
14cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на клиент