ДЕЛТА 6CM 6025 24V 0.11 НА DFB0624H 2WIRE Вентилаторот за Ладење
Новак - 15 %

ДЕЛТА 6CM 6025 24V 0.11 НА DFB0624H 2WIRE Вентилаторот за Ладење

Достапно за нарачка
DEN 480.00
DEN 408.00
Достапност:


6 CM 6025 24 V 0.11 НА DFB0624 H 2 WIRE Вентилаторот за Ладење

За производот

Бренд Име:
Делта
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
DFB0624H
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
6025
Модел:
DFB0624H

Избор на клиент