2017New Жените облека Лето Нова Секси Жени без Ракави Партија се Облекуваат Коктел Секојдневен Мини Фустан
Новак - 5 %

2017New Жените облека Лето Нова Секси Жени без Ракави Партија се Облекуваат Коктел Секојдневен Мини Фустан

Достапно за нарачка
DEN 450.24
DEN 428.00
Достапност:


inkfrog terapeak
ink Frog Analytics.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер, Spandex
Боја : КАКО на Сликата Шоу
Големина : S, M, L , XL ГОЛЕМИНА/велика Британија големина Биста Должина S / 6 86cm 82cm M / 8 90cm 83cm L / 10 94cm 84cm XL /12 98cm 85cm
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
1 инч = 2.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мини Фустан
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. клиенти сите се наши пријатели.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Лак
Бренд Име:
Thefound
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Половината:
Природни

Избор на клиент